Hakkımızda
GÜLEÇ HAZIR DEMİR SAN. TİC. A.Ş. 1997 yılında 15.000 metrekare açık, 7.200 metrekare kapalı alan üzerinde Ankara Akyurt’ ta faaliyete geçmiştir.

Güleç ailesinin ticari hayatlarında önemli yer tutan inşaat demiri işçiliğine yeni ve modern bir yaklaşımla tekrar dönüşü olan firma, günümüz inşaat sektörüne teknolojik ve ekonomik olarak çok olumlu katkılar sağlamaktadır.

GÜLEÇ HAZIR DEMİR SAN. TİC. A.Ş. hızla büyüyen ve gelişen inşaat sektöründe kaliteden ödün vermeyen, müşteri odaklı ürün ve hizmet kalitesiyle çıktığı yolda uzman kadrosuyla ilerlemeye devam eden köklü bir hazır demir imalat firmasıdır. İnsanların yaşam alanlarını oluşturmasında kullanılan hazır demirde standartlara uygun, gelişen teknoloji ile uyumlu, ekonomik ve çevre dostu ürünleri ile müşterilerine hizmet sunmaktadır. Sektöründe kendini sürekli geliştirerek istenilen ölçülere uygun hazır demir işleme kapasitesiyle projelerde ve yatırımlarda yer almaktadır.

İnşaat demiri ticaretinde önemli payı bulunan GÜLEÇ HAZIR DEMİR SAN. TİC. A.Ş. bugün hazır demir pazarında sahip olduğu yönetim vizyonu, makine parkuru, deneyimli işgücü, özel donanımlı geniş tır filosu ve güvenilir hizmet kalitesiyle aranılan, referans gösterilen firma konumundadır.